OCT 29

Hotel - kompleksowa opieka nad kotami i psami
Opublikowany przez: Marcin Kuśko | Tagi: pies, kot, hotel | Data: 2016-10-12

Dbanie o zwierzęta domowe takie jak psy i koty, jest zajęciem koniecznym ale i przyjemny, lubimy przytulać naszych milusińskich i obdarowywać ich smakołykami.

Spacery ze zwierzaczkami należą do najprzyjemniejszych codziennych obowiązków. Jednak przychodzi czasami taki okres w życiu człowieka że musi wyjechać na tydzień a czasami miesiąc i nie może zabrać pieska lub kotka ze sobą, wtedy z pomocą przychodzi hotel dla kotów i dla psów w Warszawie, który z wielkim zaangażowaniem zajmują się naszymi przyjaciółmi. Najczęściej taki hotel położony jest na uboczu miasta aby nie zakłócać spokoju zwierzaczkom. 

Hotel dla kotów w Warszawie otacza kotki całościową opieką podając im wartościowe posiłki, wodę a także przygotowuje dla nich wygodne i ciepłe kojce w których znajdują się mięciutkie posłania, kuwety, zabawki które zabawiają ich w czasie kiedy nie mają ochoty na drzemkę. Ponadto w kojcu stoi duży pięknie wykonany drapak na którym kotki ostrzą sobie pazurki.

Natomiast hotel petlandia.pl w Warszawie, ma wygodne kojce oraz wybiegi i oferuje opiekę polegającą nie tylko na podaniu pożywienia, wody i wyprowadzeniu na spacer, ale także wykonuje dodatkowe usługi na jego rzecz. W czasie pobytu pieska w hotelu opiekunowie wykąpią go, a jeżeli pupilek ma długą sierść to również wyczeszą. Aby pielęgnacja była kompletna opiekun obetnie pazurki. Kompleksowa opieka nad kotami i psami to również podawanie leków jeżeli zajdzie taka potrzeba a także zaaplikowanie preparatów na kleszcze aby zabezpieczyć zwierzęta które wychodzą na spacery. W nagłej sytuacji kiedy piesek albo kotek wymaga porady specjalisty, opiekun zabierze go do weterynarza i wykona wszystkie jego zalecenia. Zobacz też stronę hotelu na facebooku - do zobaczenia!

W obiektywie

pies

kot

hotel

Twój komentarz